Українські виробники представили органічну продукцію на найбільшій торговельній виставці в ОАЕ

0 142

Українські органічні продукти представлені на міжнародній торговій виставці органічної продукції Middle East Organic & Natural Products Expo, яка триває в ОАЕ, м. Дубай, пише SEEDS

Вбачаючи потенціал у розширенні експорту української органічної продукції на ринки країн Близького Сходу «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» разом з національним проєктом Дія.Бізнес під патронатом Мінагрополітики за підтримки Швейцарії, ЄС та уряду Німеччини організували Національний стенд України на цій виставці.

Чиайте також: Україна стрімко наздоганяє Польщу в рейтингу експортерів замороженої малини

Цьогоріч свою органічну продукцію в межах Національного стенду України на виставці представляють 5 українських виробників-експортерів.

«Під час відбору експонентів надавалася перевага виробникам органічної харчової продукції з вищою доданою вартістю. Тому, серед представленої продукції цьогоріч є продукти як із зернових культур, наприклад, пластівці амарантові, борошно з насіння амаранту, борошно пшеничне, кукурудзяні палички, так і молочна продукція, питні йогурти, сири різної витримки, сметана, а також високоолеїнова соняшникова олія та ін», – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Зважаючи на експортні дані української органічної продукції за 2022 рік, загальний обсяг експортованої продукції склав 245 600 тонн, а вартість експорту перевищила 219 млн дол. США. Щодо розподілу по країнах, то 95% від всієї експортованої продукції потрапило на ринок Європи, а на Азійський ринок — лише близько 1%.

За останні кілька років відбулося значне зростання ринку органічної продукції на Близькому Сході, цим самим відкриваючи нові експортні можливості для бізнесів. Наприклад, Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) є третім найбільшим реекспортером у світі завдяки ідеальному географічному розташуванню, а 92% органічної продукції у регіоні є імпортованими, що створює величезні можливості для міжнародних виробників.


Middle East Organic & Natural Products Expo — це найбільша торговельна виставка органічної та натуральної продукції на Близькому Сході, що проводиться під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість налагодити нові експортні зв’язки з країнами Близького Сходу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!