Українським виноробам допоможуть розширити експортні можливості на ринку ЄС

0 127

В Україні стартував проєкт «Сприяння українському винному сектору на ринку ЄС», завдяки якому одразу 25 українських виноробів отримають можливість взяти участь в тренінгах з експорту вина до ЄС,  пише SEEDS

Проєкт підтримала програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Співфінансується він  Європейським Союзом та урядом Німеччини, а реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Читайте також: Українські фермери зможуть вирощувати шипшину та мигдаль за рахунок грантів

Також до цих заходів долучаються Асоціація крафтових виноробів України та Wines of Ukraine.

«Мета проєкту — надати підтримку 25 виробникам вина (МСП) для виходу та розширення їхніх експортних можливостей на ринку ЄС. Освітній проєкт надасть необхідні знання і навички для побудови стійких ділових відносин з європейськими партнерами.

Учасники проєкту візьмуть участь у 2-х цільових тренінгах з експорту в онлайн-форматі. Тренінги охоплять широкий спектр тем: експортні процедури і документи, технічні вимоги, сертифікація, маркетингові стратегії, ринкові інсайти тощо», – йдеться у повідомленні Асоціації крафтових виноробів України.

Найуспішніші учасники отримають можливість взяти участь у подальших заходах, що містять:

  • індивідуальні консультації щодо розробки планів експорту та створення маркетингового профайлу;
  • онлайн B2B Matchmaking Sessions та B2B-місію до Німеччини з проведенням зустрічей з зацікавленими покупцями вин з України.

Участь у проєкті для виробників вина є безкоштовною, оскільки всі витрати вже оплачені Європейським Союзом та урядом Німеччини. Дедлайн подачі заявки — 12 січня 2024 року.


Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!