В Англії відкрили готель для курей, – номери заброньовані до кінця 2024 року

0 43

Катріона Шовлін, яка має вісім власних птахів, дозволяє курям і качкам жити у своєму притулку в Апчерчі, графство Кент. Коштує така послуга 3 фунти стерлінгів (148 грн) за птаха на день, пише SEEDS.

За ці гроші птахи отримують м’яку підстилку, повноцінне меню і необмежений доступ до будиночка і гойдалок. Також для них грають заспокійливі мелодії і є пилова ванна, де кури можуть митися.

Після того, як новина про її курячі готелі стала вірусною в листопаді минулого року, Катріона каже, що її телефон “розривається від дзвінків”, і багато клієнтів нарешті поїхали у відпустку після багатьох років відсутності такої можливості, пише Metro.

Читайте також: Виробництво сухого молока в Україні стало збитковою справою

31-річна Катріона, випускниця ветеринарного факультету, також пропонує візити “до курчат”, тобто вона доглядає птахів з більших стад, які не можуть бути переміщені з їхнього оточення.

“Люди, мабуть, думали, що я збожеволіла, але майже весь рік було багато замовлень. Насправді люди, які мають курей і качок, були такі щасливі – телефон розривався від дзвінків. Люди казали, що шукали його роками. Чесно кажучи, у мене було декілька дійсно чудових відгуків!

Мені подобається думати, що це все ще п’ятизірковий готель. Бронювання буває різним – хтось на довгі вихідні, хтось на два чи три вихідні за раз. Був великий попит, і я думала про те, щоб відкрити ще один готель на території, так що потенційно це в планах“, – згадує Катріона.

Декілька років тому Катріона придбала стадо курей, коли доглядала їх для сусіда. Але її власні птахи мають автоматичні розсувні двері з курника на вигул, і їх тримають окремо від інших приїжджих стад.“Курей не можна змішувати, тому що зграя – є зграя, і вони дуже територіальні. Тому вони тримаються подалі від моїх, щоб їх не було видно. Це дуже мирне, нестресове середовище.

Насправді вони досить розпещені. Холодного ранку на сніданок вони їдять пташину кашу, потім трохи курячого корму або гранул. Вдень вони отримують кукурудзу, яка зігріває їх протягом ночі. Звичайно, будь-які ласощі потрібно давати помірковано, інакше вони не будуть їсти свою їжу! Дискотека та класична музика також не втрачають своєї популярності”, – каже Катріона.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!