В Індії розроблено унікальний різновид гарбузового насіння

0 170

В Лудхійскому сільськогосподарському університеті в Пенджабі розроблено унікальний сорт гарбуза: насіння плоду не має твердої оболонки.  По це повідомляє krishijagran.com.

Як сказав Аджмер Сінгх Дхатт, начальник відділу овочівництва в PAU, комітет по оцінці досліджень і Державний комітет по схваленню сорту схвалили цей сорт гарбуза для вирощування в Пенджабі.

Новинка уже вважається цінною знахідкою для кондитерів, які часто використовують насіння мускусу, кавуна, довгого кавуна і огірка, але його товста шкіряста оболонка завдає чимало клопоту. Тож нове гарбузове насіння може використовуватися відразу як є. Крім того, новинка є першим різновидом «м’якого» гарбуза в Індії, і вирощування такої культури на комерційному рівні відповідатиме внутрішнім потребам виробництва снеків і хлібобулочних виробів, а також надасть більше експортних можливостей. Останнє може допомогти фермерам отримувати більші прибутки.

Розробники також сподіваються, що завдяки новинці виробництво гарбузової олії стане менш затратним, а сам продукт − дешевшим.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!