В Італії відкрилася виставка технологій та інновацій для плодоовочевого бізнесу Macfrut: ФОТОРЕПОРТАЖ

0 31

В італійському місті Ріміні відкрилася 41-а виставка технологій та інновацій для плодоовочевого бізнесу Macfrut. За словами організатора виставки Ренцо Піраккіні, виставка цього року об’єднує бізнес, науку та інновації, пише SEEDS.

З України приїхала делегація байєрів, зокрема учасники Української плодоовочевої асоціації (УПОА) та Української асоціації горіхівників.


 


“Macfrut – це не просто виставка, а й низка тематичних майстер-класів та демонстраційні заходи, які проводять світові дослідники та провідні компанії, симпозіуми та конференції на найактуальніші теми плодоовочевого бізнесу”, – зазначає Катерина Звєрєва, директорка з розвитку УПОА, керівниця сайту Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи EastFruit.


 


Macfrut 2024 залишає враження ефективної синергії університетів, бізнес-корпорацій та інноваційних компаній. Більшість стендів учасників виставки апелюють до теми сталого розвитку та досягнення SDG UN (Sustainable development goals), пише EastFruit.

Також особливий акцент частина виробників овочів і фруктів, представлених на виставці, роблять на органічному та регенеративному методі вирощування своєї плодоовочевої продукції.
 

 


Такий самий фокус простежується і у виробників упаковки для овочів та фруктів. Дедалі більше виробників упаковки звертають увагу на такі характеристики продукту, як біорозкладність та екологічність.На Macfrut цього року можна побачити роботу повністю автоматизованих сортувальних і пакувальних ліній. У технологічному плані особливий акцент зроблено на розумних роботизованих системах.
Водночас тут є місце унікальним традиційним та екзотичним овочам і фруктам з різних країн світу. Стенди фермерів надихають яскравістю і красою фарб.Так, є павільйон, присвячений африканському континенту. Тут присутні 400 експонентів із 24 африканських країн, переважно виробники, але також імпортери сільськогосподарських технологій і технічного обладнання.


Також є павільйон, присвячений виробникам з Єгипту.

Стенд Марокко представлений різними травами і спеціями.

 


Присутні південноамериканські виробники, завдяки колективам із Чилі, Панами та Домініканської Республіки, Венесуели, Куби та Аргентини. Також є оптовики з Іспанії, з двох найважливіших ринків у Європі (Мадрид і Барселона), зацікавлені у зустрічі з експортерами яблук, ківі та винограду столового з Італії.
Індія привезла своїх покупців.

Також зручний формат планування зустрічей через онлайн-платформу MacFrut дає змогу швидко й ефективно планувати зустрічі та розвивати B2B-зв’язки з покупцями/продавцями з усього світу.Тут є нові павільйони, де можна побачити новинки в галузі збагачених і здорових продуктів, а також інновації по всьому ланцюжку: від поля до зберігання.Вони присвячені продуктам і технологіям переробки, що використовуються для виробництва функціональних продуктів з високою поживною цінністю.

Так, в інноваційному павільйоні цікаво представлений Болонський університет та його аграрний факультет, де молоді дослідники та науковці втілюють у життя амбітні та новітні рішення для поліпшення здоров’я людей та з метою сталого розвитку.


 

 

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!