Підприємці з Луцька планували вирощувати банани, та на заваді стали депутати

0 49

У Луцьку знайшлися охочі відновити старе тепличне господарство й вирощувати там банани. ПрАТ «Соціальна сфера» звернулося до Луцькради з проханням надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень, пише SEEDS.

Відповідне рішення розглядали депутати під час засідання сесії міської ради 24 квітня. Як зазначила заступниця директора «Соціальної сфери» Ірина Мосійчук, там хочуть відновити тепличне господарство, але вже не раз їм відмовляли надати необхідні дозволи.

«Від імені товариства хочу звернутися до вас із проханням надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлових приміщень. Це сад території підшипникового заводу і теплиці.

Площа забудови земельної ділянки становить 90%. Ми неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування. На жаль, рішення не набирало необхідних голосів. Нашим товариство планується не продаж, а реконструкція і відновлення тепличного господарства», – казала заступниця.

Читайте також: Господиня з Волині вирощує біля дому більше 70 сортів томатів

Жінка додала: коли працювала на підшипниковому заводі, то у них була можливість проводити екскурсії на тепличному господарстві.

«Вирощування овочів нікого не вражало, але вирощування бананів було шокуючим. Бо цю екзотичну картину, я думаю, кожен хотів би зараз побачити наживо. Коли минулого року була нагода відвідати ту територію, мене воно жахнуло.

Тому що усі теплиці та нежитлові приміщення були напівзруйновані або повністю зруйновані, ніби там відбулися бойові дії. Ми не можемо в такому стані це залишити. Раніше ми не відбудовували, бо не було коштів», – розповіла пані Ірина виданню Кonkurent.

Проте рішення не підтримали, бо ж лише 11 депутатів підтримали таку ініціативу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!