В Новій Зеландії зірковий склад сортів яблук поповнився PremA34 (ТМ Cherish) і Miranda

0 259

Для Нової Зеландії традиційним стало виведення сортів, які швидко набувають популярності у всьому світі. При цьому вони, як правило, переходять в категорію клубних або ліцензійних. Нині своєрідними сортовими зірками серед яблук  є PremA34 (ТМ Cherish) і Miranda. На них звертають увагу фахівці EastFruit.

Яблуко сорту PremA34, більш відоме під торговою маркою «Черіш» (Cherish), за словами експертів, стало справжнім хітом продажів на ринках Південно-Східної Азії. До того ж воно тривалий час зберігає свою якість. Отримали PremA34, схрестивши сорт Sciros, відомий під торговою маркою Pacific Rose, і сорт яблука Pinkie. Як наслідок, − споживачам подобається його яскраво-рожеве забарвлення і неповторний смак. Особливість ще і в тому, що це ранній сорт, і в Новій Зеландії його урожай починають збирати на початку березня.

Перспективним є і сорт «Міранда» (Miranda). Він також досить ранній, а плоди відзначаються надзвичайною соковитістю, і при цьому − низькою кислотністю. Але цікаво те, що спеціально цей сорт ніхто не виводив: перше деревце з’явилося з випадкового сіянця, подібно сорту «Голден Делішез» (Golden Delicious). В даний час він вирощується тільки в Новій Зеландії і тільки компанією Golden Bay Fruit.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!