На Житомирщині збирання урожаю лохини довірять працівникам-роботам

0 158

Справжній прорив у процесі збору урожаю ягід на Житомирщині має намір здійснити компанія, яка виробляє продукцію під брендом «iBerry». Вона має у своєму розпорядженні 100 га землі, і у найближчих планах − роботизація збирання урожаю лохини. Нещодавно компанія оголосила конкурс на створення кращого робота. Про це повідомляє Eastfruit,

На три кращі проекти буде виділено грант, а у перспективі − налагодження масового виробництва роботів для реалізації в Україні і за кордоном. Очікується, що перші зразки самохідних платформ працюватимуть на плантаціях компанії найближчим літом.

Компанія вже використовує сучасні технології на своїх полях. Так, патрулювання місцевості здійснюється за допомогою дронів, а вся техніка обладнана спеціальними GPS-трекерами.

Раніше повідомлялося, що у Чилі лохина має врожайність 18 тонн з одного гектара. Вирощуються ягоди на двох великих підприємствах,а процес збору урожаю максимально технологізований: полем іде великий комбайн, і на ньому працівники одразу сортують і розкладають ягоди в ящики.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!