В Швеції завершується будівництво першої ферми-хмарочоса

0 153

Перша у світі вертикальна ферма у вигляді висотного зеленого будинку споруджується у шведському місті Лінчепінг. У такий спосіб вирішено заощадити природні земельні ресурси і при цьому забезпечити населення зеленими рослинами. Про незвичайний хмарочос повідомляє Агро-Центр.

Гігантська вертикальна ферма споруджується шведською харчовою компанією Plantagon. Вона працюватиме за технологією гідропоніки, тобто овочі (в основному зелень) будуть рости без ґрунту, а поживні речовини находимуть з водного розчину.

За словами генерального директора Plantagon Ханса Хессла, ферма буде в основному автоматизована, обладнана системами відведення повітря та природного вентилювання. На фермі буде створено екологічну зону з чистими повітрям і водою, і без присутності у ній добрив. Все це дасть можливість вирощувати якісний урожай корисних рослин в самому центрі мегаполісу.

Незвичайна споруда оцінюється в 40 мільйонів доларів. Вона зможе за один рік забезпечити салатними і пряними травами більш ніж 5 тисяч людей. Очікується, що ферма-хмарочос повноцінно функціонуватиме з 2020 року.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!