В одному з італійських гіпермаркетів встановлено теплицю

0 152

В одному з гіпермаркетів у центрі Туріна з’явилася теплиця. Тепер там свіжі салати і пряні трави ростуть просто на полицях, а збором урожаю займаються самі покупці. Про це повідомляє internationalsupermarketnews.com.

Ініціатором такого впровадження стала Agricooltur, молода компанія з Туринського регіону. Теплиця в гіпермаркеті представляє собою справжній комплекс і займає площу близько тридцяти метрів. Рослини вирощуються за допомогою аеропоніки. Знаходяться вони в меблях і без ґрунту, а коріння вільно звисає і обприскуються живильним розчином.

Для здійснення покупки, клієнт захоплює рослину з пластиковим сітчастим контейнером і поміщає її у невеликий горщик, на який нанесено штрих-код.

Можна сказати,що незвичну форму самообслуговування у великому торговому приміщення Італія запозичила у Франції. Наприкінці минулого року вітрина з рослинами, які можна придбати в якості салатної трави, з’явилася в супермаркеті в Ла-Варен-Сен-Ілер. Щоправда, там клієнту надається тільки право вибору зелені, а всі подальші маніпуляції з нею здійснює управляючий.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!