В сортувальній машині Corporacion Industrial Uruapan враховано запити виробників плодоовочевої продукції, стверджують розробники

0 322

Комп’ютеризована машина від мексиканської компанії Corporacion Industrial Uruapan, CIU призначена для роботи на післязбиральних операціях. Про новинку розповідає freshplaza.com, використовуючи дані самої компанії.

Сортувальна машина виготовлена з застосуванням оптичної, електронної та програмної систем. Це дає змогу налаштувати кут перевірки фрукту відповідно до оптимальної конфігурації плодів, наприклад, томатів, а для точності перевірки передбачено можливість встановлення різних кутів.

Машина вже пройшла тестування з використанням кольорових та інфрачервоних камер для перевірки темних продуктів, наприклад, огірків, перцю, перського лайму.

Комп’ютеризований сортувальник здатний виявити і диференціювати такі дефекти, як парша, сонячні опіки, черви, водорості, віспа, вітряна віспа, механічні пошкодження і роздратування.

Крім того, система може бути адаптована для вибору дуже маленьких фруктів, таких як помідори черрі і всі різновиди лимону, а також фруктів більших розмірів, таких як ананас, кавун, кокос.

З дрібними продуктами (помідори черрі) лінія сортування може працювати до 700 кг на годину, з продуктами середнього розміру − (авокадо) − до 5,4 тонн на годину.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!