В столиці під одним дахом зібралися сотні виробників продуктів харчування та напоїв

0 445

У Києві триває найбільша міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв в Україні WorldFood Ukraine. Це триденний торговельний майданчик, де гуртові покупці та прості відвідувачі мають можливість познайомитися з великим асортиментом продуктів харчування і напоїв від виробників, пише SEEDS.

Яскрава колаборація локальних брендів представлена на стенді «Купуй Хмельницьке». Колективний стенд міста Хмельницький презентує другий рік поспіль.Згідно зі статистикою організаторів заходу, минулого року виставку відвідали 255 постачальників з 25 країн світу. Однак цьогоріч кількість стендів, та й відвідувачів, через коронакризу і карантинні обмеження значно менша. Та це аж ніяк не вплинуло на якість та різноманіття представленої продукції.

Одночасно з WorldFood Ukraine в Міжнародному Виставковому Центрі проходить виставка Wine&Spirits Ukraine – головна подія для виробників вина, алкогольної продукції та пива в Східній Європі.У виставці беруть участь і добре відомі в Україні та за її межами українські та іноземні виробники, і компанії, які тільки планують свій вихід на український ринок. Крім алкогольних напоїв, на Wine&Spirits Ukraine представлені технології для виноробства.

До того ж під час виставки проходить велика кількість профільних заходів для виноробів. Зокрема це виноробний конгрес “Успішне виноградарство і виноробство“, дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards та перше в Україні світове турне кращих вин Італії Gambero Rosso Top Italian Wines Roadshow.

Також на виставці проходять майстер-класи від виробників і представників винних регіонів світу та презентації коктейлів на основі винної і алкогольної продукції учасників.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!