В теплиці під Львовом вирощують гігантські лимони і лайми

0 2 168

Лише за кілька кілометрів від Львова у вегетарію родина Трушів вирощує вже два роки екзотичні фрукти. Лимони тут сягають пів кілограма, та й лайми не відстають. Ґрунт для лимонів і лаймів має бути універсальний, а з поливом важливо не переборщити.

Але родина займається вирощуванням головно заради саджанців та озеленення, плоди – приємний бонус. Іноді дуже великий. Тут на одному дереві лимона одночасно і цвіт, і крихітні плоди, і вже великі фрукти.

“Словом, революція. Вони плодоносять і цвітуть до 7 разів на рік. Це неймовірно, але це є факт, вони що півтора, що два місяці цвітуть”, – каже фермер Андрій Труш.

Щоби виростити свій лимон, як запевняють фермери, не обов’язково мати теплицю. Цитрус не дуже вибагливий, ростиме і плодоноситиме навіть при +6 градусів.

“Вчасно поливати, дати достатньо світла і періодично його підживлювати”, – радить Надія Труш.

Водночас на ринку Тернополя лимонів усюди багато. Продавці кажуть, що це ідеальний продукт для продажу, бо купують увесь рік. Ціна на лимони різна – від 29 гривень за кілограм потовчених до 75 за красиві та соковиті з країн Середземномор’я.

“Це іспанський лимон, дорогий в закупці. Він соковитий і дуже добрий. Ще є 45 – турецький”, – пояснює продавчиня.

Кажуть, обрати хороші лимони можна саме за ароматом. Покупці ж на ринку обирають лимони, по-перше, візуально, а по-друге, тактильно. Іще хочуть, щоби шкірка була тонкою, а ціна дешевшою. А деякі фанати лимонного смаку вважають, що лише той лимон є лимоном, який кисліший кислого.

 

SEEDS.org.ua за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!