В Україні істотно зросла кількість земель, зайнятих під органічним виробництвом

0 1 101

За результатами 2019 року в Україні зросла кількість площ сільськогосподарських земель, зайнятих під органічним виробництвом. Якщо у 2018 році площа земель з органічним та перехідним статусом складала 309 100 га, то в 2019 їх стало вже 467 980 га.

Відтак площа земель саме з органічним статусом за результатами 2019 року склала 384 529 га. Про це свідчать дані моніторинга органічних земель 2019 року, який оприлюднили під час VIІ Міжнародній конференції “Органічна переробка та торгівля”.Дані оперативного моніторингу були зібрані Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від органів іноземної сертифікації, які сертифікували органічне виробництво та обіг органічних продуктів в Україні за 2019 рік.

Варто зазначити, що таке збільшення кількості площ під органічним виробництвом сталося не тільки за рахунок реального збільшення площ, але й за рахунок розширення моніторингу на землі, сертифіковані за стандартами США (NOP).

Тож моніторинг 2019 року включає результати моніторингу площ сільськогосподарських земель та сільськогосподарських виробників, що сертифіковані за стандартом, що еквівалентний органічному законодавству ЄС та США (NOP).

 

SEEDS.org.ua за інформацією Organicinfo

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!