В Україні майже немає вітчизняної картоплі фрі

0 771

Ринок картоплі фрі – найбільший ринок у картопляному секторі всього світу, однак української картоплі фрі  у нас майже немає. Про це розповів експерт ринку картоплі в Україні Ігор Чечітко, виступаючи під час XVI Міжнародної конференції “Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив!”, передає кореспондент SEEDS.

“На сьогоднішній день ринок картоплі фрі – це найбільший ринок у картопляному секторі світу в цілому. Він розвивається щороку, і розвиватиметься далі, а попит на цей продукт тільки зростатиме”, – переконаний Ігор Чечітко.

“Коли я спілкуюсь з колегами на теми розвитку переробки на картоплю фрі в Україні, вони скептично посміхаються. Україна – країна з незрозумілою ситуацією в політиці, незрозумілим економічним кліматом… ви ніколи не складете конкуренцію Бельгії чи Нідерландам.

Але ж у нас немає мети складати їм конкуренцію. Наша мета – взяти частину свого ринку, хай він буде невеликий у світовому масштабі. Але ця частина ринку суттєво допоможе нашим виробникам картоплі”, – додає фахівець.

“На українському ринку ми бачимо зростання споживання картоплі фрі. HoReCa і надалі розвиватиметься, тому ми все більше потребуватимемо картоплі фрі.

Але української картоплі фрі, в силу різних причин у нас майже немає”, – каже Ігор Чечітко.

За його словами наразі з переробників картоплі є тільки потужності на Чернігівшині, які цьогоріч майже не працювали.

“Чому у нас немає свого переробного підприємства? Картопляний ринок, на жаль за останні 5-8 років переживає не найкращі часи. Багато виробників замість того, щоб вдосконалити виробництво, впорядкувати процеси, просто відмовляються від вирощування картоплі”, – зазначає Ігор Чечітко.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!