В Україні на гектарі лавандового поля можна заробити до 9 тисяч євро

0 1 547

Вирощувати лаванду в Україні доволі вигідно – тільки з одного гектару можна зібрати приблизно 100 л ефірної олії лаванди. А коштує вона доволі недешево.

“Коротко про перспективу вирощування фіолетового золота. З одного гектару ви можете зібрати приблизно 100л ефірного масла лаванди, оптова ринкова ціна 80-90 євро за 1л.

Підкупає те що один раз посадив і кожного року збираєш урожай. Також плюси є зона фотосесії, продаж букетів лаванди та лавандового меду”, – про перспективну вирощування фіолетового золота полів – лаванди, розповіли на сторінці у Facebook учасники спільноти “Лавандова Мануфактура”.

За словами учасників спільноти незабаром лавандові поля заквітнуть на Львівщині, Рівненщині та ще у багатьох куточках України.

“Тільки за 2019 рік ми забезпечили ароматними саджанцями лаванди більш ніж 1680 сімей, котрі почали втілювати мрію власного лавандового поля”, – розповіли у спільноті.

Стійкі до морозів сорти лаванди купують не тільки для оздоби власних ділянок, охоче ними цікавляться і українські бджолярі, розповіли у “Лавандовій Мануфактурі”. Лаванда – сильна медоносна культура.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!