В Україні стартувало масштабне дослідження перспективних сортів жимолості

0 1 626

В Україні спільними зусиллями фахівців Інституту садівництва НААН та інноваційної компанії “ФруТек”, розпочалось масштабне дослідження перспективних сортів жимолості, повідомляє SEEDS.org.ua

Про це повідомив заступник директора з наукової роботи інституту садівництва НААН, кандидат сільськогосподарських наук Олександр Ярещенко.

“Спільно з інноваційною компанію “ФруТек” розпочинаємо масштабне дослідження перспективних сортів жимолості, що включатиме найбільш важливі показники – продуктивність, транспортабельність, смак, біохімічний склад, придатність до заморожування та інших видів переробки”, – пише фахівець у дописі на сторінках інтернет-спільноти “ЖИМОЛОСТЬ. ЩО? ДЕ? КОЛИ?”.

“Мета досліджень – отримання об’єктивних даних по сортах вітчизняної і зарубіжної селекції в наших грунтово-кліматичних умовах, що дозволить сформувати науково обгрунтовані рекомендації виробникам щодо підбору сортименту”, – зазначає Олександр Ярещенко.

Згодом фахівець продемонстрував світлини перші відбори перспективних сіянців жимолості. “Українська селекція не стоїть на місці. Наші перші відбори перспективних сіянців жимолості. Звісно, це лише початок великого шляху до нових сортів, але така робота захоплює і результати надихають”, – додає Олександр Ярещенко.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!