В Україні суттєво зросла кількість виробників лохини, які отримали сертифікат GLOBALG.A.P.

0 261

З кожним роком стає дедалі більше українських виробників лохини, які отримали сертифікат GLOBALG.A.P. зростає. Наявність такого сертифікату суттєво розширює як експортні можливості господарств, так і коло потенційних покупців, пише SEEDS.

«Кількість українських господарств, що сертифікують виробництво лохини за стандартом GLOBALG.A.P. зростає, так у 2016 році їх було лише 4.

У 2020 році 10 українських виробників лохини були сертифіковані за стандартом GLOBALG.A.P.: ТОВ «Бетек», ТОВ «Нікдарія», ФГ «Грасс Авеню», ТОВ «Українська ягода», ТОВ «Блю Беррі», ТОВ «Артель №1», ТОВ «Вайсберрі», ТОВ «Фемілі Гарден», СВК «Ягідки», ТОВ «Екопарк».

Україні є куди рости: до прикладу, станом на липень 2020 року за стандартом GLOBALG.A.P у Польщі було сертифіковано 384 виробники, у Іспанії – 853, у Чилі – 1094», – пише «Фруктовий Проект ТОВ» на сторінці проєкту у Facebook.

«У Європейському Союзі наявність сертифікації GLOBALG.A.P. є перепусткою для реалізації у роздрібних мережах. Наявність сертифікату GLOBALG.A.P. суттєво розширює експортні можливості господарств, коло потенційних покупців, впливає на умови поставки, дозволяє претендувати на вищу ціну», – йдеться у повідомленні.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!