В Україні вже давно існує тіньовий ринок землі

0 177

Нарізі в Україні поки не існує ринку землі, однак землею вже давно торгують “у тіні”. Так вважає радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак.

“Ми підійшли до фінального моменту, коли можна навести лад після 18 років мораторію. Земля не купується і не продається “у відкриту”. Зате по-справжньому продається “в тіні”. А там – низька ціна і мало податків, зате багато схем”, – повідомив Мушак.

Він наголосив, що влада планує детінізувати ринок землі та захистити права власників.

“Українці зараз позбавлені можливості продавати і, що найважливіше, – купувати землю в Україні. Тобто за кордоном купити аграрну землю простіше, ніж у нас”, – заявив Мушак.

В Україні повноцінний ринок землі планують запустити з 1 жовтня 2020-го. Хочуть скасувати заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення. Дозволити купувати землю українським фізичним та юридичним особам, територіальним громадам і державі. Концентрація землі у власності визначена на рівні 15% області та 0,5% країни.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Vesti.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!