В Україні збільшився попит на екзотичні та малопоширені овочі  

0 767

Останнім часом українські споживачі шукають нові маловідомі овочі та обирають незвичайні смаки щодо консервації та соків. Про це розповіла Ольга Мозгова, аналітик «УкрАгроКонсалт».

«В Україні нова тенденція — вирощування раніше не популярних овочів, клімат вже дозволяє.

Саме екзотичні, малопоширені овочі перспективні для вирощування, їх частка буде зростати. Спробувати щось нове — ось тренд у споживанні овочевої продукції і продуктів переробки.

Зокрема, таким прагненням можна пояснити зростання популярності в Україні такої нішевої овочевої культури як спаржа… та є питання по культурі її споживання. Виробники не поспішають витрачатися на рекламу продукції, а це потрібно робити, коли виходиш на ринок з нішевими овочами», — відзначає Ольга Мозгова.

Бажання спробувати щось нове потрібно підкріплювати фінансовими можливостями, отже розвиток овочевого ринку прямо пов’язаний із зростанням платоспроможного попиту.Екзотичні овочі вимагають додаткового просування, як і будь-який інший новостворений товар. Фермери ж не готові йти на додаткові витрати.

Щодо переробки овочів, то тут також саме екзотичність смаку грає провідну роль у популярності продукції.

«Нові смаки у консервуванні овочів вирішують все. Йде тренд на нетрадиційні смаки, поєднання гіркого і солодкого. Популярним стає спайсі смак, тобто смак з гостринкою. Змішані смаки, або смаки для бадьорості – ось виклик сучасності», — вважає Ольга Мозгова.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час торгової площадки

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією Agravery.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!