В Україні збираються встановити норму поголів’я ВРХ на 100 га

2 5 603

У раді директорів Союзу молочних підприємств переконані, що хліборобам потрібно на державному рівні встановити обов’язкову норму поголів’я великої рогатої худоби на 100 га.

“Чим відновлюється земля? Органічними добривами. А що таке органічні добрива? Перегній від великої рогатої худоби, який завжди вивозили на поля. Треба створити фонд відновлення родючості землі і встановити норму поголів’я ВРХ на 100 га.

Якщо ти ці норми виконуєш, нормально на цій землі господарювали і відновлюєш родючість, вносиш органіку. Чи не виконуєш цю норму – то плати до фонду, а фонд буде підтримувати тих, хто утримує велику рогату худобу”, – заявили в Союзі.

Молочна галузь в Україні показує найгірші результати за всі роки незалежності. Без державної допомоги країна взагалі може залишитися без молочної продукції. Про це заявив глава ради директорів Союзу молочних виробництв України Вадим Чагаровський.

За його словами, офіційна статистика про кількість виробленого молока є неправильною. Згідно з офіційними даними, щорічно в Україні виробляється понад 7 млн ​​тонн молока, але експерт упевнений, що такої кількості немає.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією FBC.net.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. ЯнеЛох пише

    А як же котики і собачки? Різні там притулки для них, ресторани, перукарні?

  2. Александр пише

    Это продразверстка неужели не ясно, что переработки хотят исправить положение в молочном животноводстве за чужой счёт не отказываясь от своих сверхприбылей. Это они довели животноводство до такого состояния, закупая молоко по цене дешевле чем вода с крана.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!