В Україні збираються закрити дорадчі служби

0 505

У ЗМІ з’явилась інформація про те, що на рівні держави існує намір ініціювати закриття дорадчих служб. Про це виданню ЗЕРНО розповів інсайдер.

«Річ у тім, що чимало дрібних, і навіть окремих середніх сільгоспвиробників взагалі не обізнані в юридичних справах, і вони гадки не мають, як оформити документи. Без дорадчих служб їм буде дуже складно», — зазначив інсайдер.

Він вказав, що така ініціатива може серйозно вдарити по всім дрібним та навіть середнім фермерам, які хочуть спокійно та прозоро працювати. А саме дорадництво було і буде важливим інструментом розвитку аграрної сфери економіки.

«Звичайно, все залежить від того, на кого держава зробила ставку. Якщо посадовці вирішили просто розпродати землю великим корпораціям — тоді все зрозуміло. Якщо ж ми хочемо розвивати власну країну, підтримувати вітчизняного виробника, то про середніх та дрібних фермерів, які прийшли на землю працювати, забувати не варто. Без них не може бути національної продовольчої безпеки», — резюмував співрозмовник видання.

Дорадчі служби виконують важливу місію поширення сільськогосподарських знань серед аграріїв, надають консультації з питань економіки, технологій, управління, маркетингу, обліку, податків, права, та екології, навчають теоретичним та практичним навичкам, поширюють та впроваджують сучасні тех­нології та новітні досягнення, працюють з молоддю.

В більшості країн світу визнається, що саме від дорадчих служб залежить успіх розвитку аграрного сектору, покращення добробуту населення та розвиток сільських територій.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!