В Україні почала роботу нова вітроелектростанція

0 1 121

На Миколаївщині запустили першу чергу Тилігульської вітрової електростанції потужністю 114 МВт з 19 вітрових турбін, пише SEEDS.

Вона зможе забезпечувати енергією 200 000 домогосподарств та дозволить уникнути 400 000 тонн викидів вуглецю на рік, повідомила голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Ганна Замазєєва.

«Два роки тому, будучи головою Миколаївської обласної ради, особисто брала участь в укладанні меморандуму про старт проєкту і соціально-економічний розвиток регіону. Потім – справжня партнерська взаємодія між відповідальним бізнесом та громадами регіону. І ось сьогодні маємо результат!

Цей результат стає ще більше вагомішим, адже 13 з запущених 19 вітрогенераторів були встановлені під час воєнного стану після вторгнення росії», – написала Ганна Замазєєва на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: На Вінниччині стартувало промислове вирощування перцю та баклажанів

За її словами, в майбутньому, після того, як будуть добудовані усі 4 заплановані черги Тилігульська ВЕС, Україна, окрім електрогенерації, отримає скорочення викидів CO2 на 1,7 млн тонн на рік.


Україна має значний потенціал у вітроенергетиці. Протягом 2018-2022 років було встановлено 1,3 ГВт потужностей ВЕС. Планується, що до 2030 року в країні збудують 3,7 ГВт нових потужностей вітрової енергетики.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!