В Нідерландах розробили технологію конвеєрного вирощування томатів чері в лотках

0 1 817

Днями компанія Certhon з Нідерландів представила революційну технологію конвеєрного вирощування томатів чері в лотках. Ця технологія схожа на аналогічний процес вирощування салатів, пише SEEDS. 

Рослини вирощуються в автоматичному середовищі, мають менший ризик ураження хворобами та шкідниками. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Рослини томатів виростають від посіву до збирання врожаю за 15 тижнів. Завдяки формі рослини необхідно значно менше втручань. Немає необхідності обрізати листя або обмотувати рослину дротами, заощаджуючи час і гроші. Рослини виростають до 40 см, їх переміщують протягом усього життєвого циклу.

Життєвий шлях рослин починається в кімнаті для вирощування, потім вони переміщуються в спеціально сконструйовану теплицю, а згодом потрапляють до збиральної машини. А завдяки короткому життєвому циклу культури значно знижується ризик зараження шкідниками та хворобами», – цитує повідомлення компанії AgroTimes.

Читайте також: Коза – недооцінена в Україні тварина, її ефективність вдвічі вища, ніж у корови

Представили широкому загалу фермерів новітню розробку 16 травня, на всесвітньому томатному конгресі в Роттердамі (Нідерланди).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!