В Україні спростили процедуру зміни цільового призначення сільгоспземель

0 542

Верховна Ради України прийняла в другому читанні і в цілому законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України для залучення інвестицій з метою швидкої відбудови України» (реєстр. №9627), пише SEEDS

Зокрема документ запроваджує спрощену процедуру зміни цільового призначення землі із сільськогосподарської на промислову. Про це розповів народний депутат, заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, інформує пресслужба Апарату ВР.

«Спрощена процедура зміни цільового призначення землі вже діє в Україні з середини 2022 року для релокованих підприємств, для будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб. Тепер ухвалений законопроєкт №9627 розширює цю процедуру. Для інвесторів це дуже важливо», – наголосив народний депутат.

За його словами, ухвалений документ також прибирає корупційні ризики, і тепер інвестору не треба буде витрачати тривалий час на очікування, бюрократію та «годування» різних чиновників.

Читайте також: Ринок замороженої малини пожвавився за всіма категоріями якості

«Суть цього законопроєкту полягає в тому, що ми спрощуємо зміну цільового призначення землі з сільськогосподарської на промислову, щоб той інвестор, який хоче збудувати новий завод чи новий об’єкт енергетики, не витрачав від одного до трьох років на таку процедуру, а міг це зробити всього за півтора місяця», – зазначив політик.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ об 11:30 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!