В Україні створили Асоціацію селекціонерів бурої худоби

0 429

На Сумщині відбулась презентація новоствореної “Асоціації селекціонерів бурої худоби України”. Ініціатором початку її роботи став ректор Сумського національного аграрного університету, академік НААН України Володимир Ладика, пише SEEDS

Як зазначає сам засновник, діяльність Асоціації покликана на забезпечення наукової підтримки аграрного  сектору економіки.

“Обʼєднання, покликане забезпечити повноцінний діалог з органами державної влади, зокрема Міністерством аграрної політики України, щодо розвитку галузі тваринництва, збереження генетичного потенціалу та вирішення продовольчої безпеки”, – написав Володимир Ладика на офіційній сторінці у соцмережах.

18 січня на базі Сумського національного аграрного університету відбулися перші збори Учасників Асоціації. Представники науки, влади та бізнесу визначили Статут Асоціації та план роботи на 2024 рік, а також обговорили поточний стан галузі тваринництва Сумщини та країни.

Читайте також: В Україні розпочав роботу Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Військовий стан й територіальна наближеність області до кордону з агресором значно ускладнила роботу фермерських господарств. За даними департаменту агропромислового комплексу Сумської ОДА поголів’я великої рогатої худоби скоротилося на 8% порівняно з часом до початку повномасштабного вторгнення. Саме цю проблему й мають на меті вирішити Учасники Асоціації  “Асоціація селекціонерів бурої худоби України”.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!