В Україні відкриють демо-центр кліматично розумної картоплі

0 723

Міністерство закордонних справ Нідерландів, нідерландський картопляний кооператив Agrico, та APH Group з Нідерландів планують створити в Україні спільний українсько-нідерландський демонстраційний центр картоплі Climate Smart Potato, пише SEEDS.

Новий центр буде зосереджений на виробництві картоплі та навчанні українських фермерів. Інвестиції будуть зроблені в інфраструктуру крапельного поливу, холодильну камеру та обладнання, повідомляє PotatoPro.

Читайте також: Амарант – одна з найперспективніших і прибуткових культур для українських фермерів

Проект створить українсько-нідерландський демонстраційний центр кліматично розумної картоплі, який переломить негативні тенденції в ланцюжку створення вартості картоплі.  Він дозволить українським – малим і середнім – фермерам вирощувати столову картоплю для місцевого українського ринку. Загалом вони вироблятимуть 53 млн кг картоплі на рік.

Центр буде зосереджений на виробництві картоплі та навчанні українських фермерів. Освітній компонент нового центру охоплюватиме різні аспекти, такі як методи вирощування, поводження з обладнанням, управління овочесховищами, відновлюване землеробство та бізнес-кейси. Близько 3000 фермерів, у тому числі понад 60% жінок, будуть навчатися як фізично в демонстраційному центрі, так і дистанційно за допомогою цифрових засобів. 

«Ми дуже вдячні за цю ініціативу Міністерства закордонних справ Нідерландів. Цей проєкт дає нам перспективу та надію на майбутнє», – підкреслив Микола Гордійчук, директор «Агріко Україна».

Фінансово проєкт підтримає Міністерство закордонних справ Нідерландів. Agrico NL відповідає за управління проєктом і звітність. APH Group – навчатиме тренерів «Агріко Україна», а також постачатиме та забезпечить  післяпродажне обслуговування різноманітного обладнання.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!