Веганська мода в Європі: відомий бренд випускатиме кросівки з бананів

0 42

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про партнерство з будинком моди Balenciaga для випуску кросівок із екологічно чистої тканини з бананового волокна Bananatex, на розробку якого знадобилось більше трьох років досліджень, пише SEEDS

Bananatex — це міцна тканина, виготовлена ​​з натуральних рослин банана Абака, вирощених у високогір’ї Філіппін. Ці рослини не потребують пестицидів, добрив чи додаткової води.

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Окрім того, вони можуть сприяти відновленню лісів і біорізноманіттю в районах, знищених пальмовими плантаціями, пише Vegconomist.

«Balenciaga і Bananatex! Це – велика новина! Культовий Triple S виготовлений із 100% рослинної шкіри нового покоління. Ми з нетерпінням чекаємо на багато інших у майбутньому!», – написав на своєму LinkedIn Ханнес Шенеггер, співзасновник QWSTION і Bananatex.

Bananatex – матеріал, який є абсолютною альтернативою синтетичним тканинам, і вже отримав численні нагороди за екологічність і дизайн.

«Bananatex — один із трьох брендів, які цього року зареєстрували тканини під торговою маркою Vegan. Це справді захоплююча подія в текстильній промисловості, і ми сподіваємося, що реєстрація на зразок Bananatex зрештою призведе до появи на ринку більшої кількості веганських продуктів, та покаже, наскільки доступною може бути веганська мода!» – сказала Джоді Браун, спеціаліст із сертифікації The Vegan Trademark, у 2023 році.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!