Велика ферма: Як на Чернігівщині розвивається господарство і дитячий будинок сімейного типу

0 655

Надія Плоска — фермер з с. Ваганичі Городнянського району Чернігівської області, разом з чоловіком створила особливий дитячий будинок сімейного типу і власну ферму. Сім’я важко працює, але любить свою ферму і не планує їхати з села, а продовжуватиме будувати майбутнє на рідній землі. Детальніше дивіться і читайте на SEEDS.

У селі Ваганичі Городнянського району функціонує особливий дитячий будинок сімейного типу. Це диво створила Надія Плоска. Історія почалася багато років тому, коли Надія Михайлівна та її чоловік вирішили всиновити дитину. На той час у них вже була дитина – син, але пані Надія хотіла ще й доньку. Тож вона поїхала до дитячого будинку по доньку, а повернулася одразу з чотирма дітьми.

«Так сталося, що в дівчинки був брат і ми вирішили всиновити їх обох. А коли я приїхала до дитячого будинку, там було ще два хлопчика, яких ніхто не хотів брати. І я самостійно вирішила забрати ще й їх. Отак із чотирма дітьми й приїхала назад до чоловіка», – згадує Надія Плоска. Сьогодні в їхній сім’ї – 12 дітей і вже є онуки.

Сім’я має фермерське хазяйство, яке називається ДБСТ – дитячий будинок сімейного типу. Вони обробляють землю та вирощують пшеницю, гарбузи, картоплю та багато чого іншого.

Фермерська праця – важка, але пані Надія та її родина мають багато планів та сподівань. І ця історія – приклад того, як одна людина може змінити на краще життя багатьох інших людей.

 

SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!