Ветеранське кафе у Конотопі частує відвідувачів бельгійськими вафлями з українським салом

0 62

У Конотопі запрацювало перше ветеранське кафе «Вафлі з бліндажа». Його поява завдячує грантовій програмі «Власна справа» та ініціативі військовослужбовця Дмитра Пасічнюка і його родини, пише SEEDS

«Ми давно виношували ідею бельгійських вафель, а отже вирішили скористатись нагодою отримати кошти від держави на відкриття власного бізнесу.

Вдалося це не з першої спроби: двічі переробляли бізнес-план, аби він відповідав умовам гранту, але нас підтримували, допомагали, консультували на кожному етапі. Грантові гроші витратили на закупівлю обладнання, меблі, інгредієнти та рекламу», – говорить дружина Дмитра Наталія Пасічнюк.

«Вафлі з бліндажа» – це родинний бізнес. Відкриття закладу відбулося 11 травня 2024 року. У меню  – солодкі та солоні бельгійські вафлі на будь-який смак: зі стандартною начинкою, або ж можна зібрати власну – до основи пропонуються різні види наповнювачів, пише «Голос Конотопа».

Читайте також: Розорювання схилів України: як запобігти деградації ґрунтів

Як стверджує Наталія Пасічнюк, лідером продаж є солона вафля «Козацька» із справжнім українським салом та кропом, її полюбляють дорослі відвідувачі, а найбільшим попитом у дітей  користуються солодкі вафлі: фруктові чи з морозивом.

І хоч ветеранське кафе працює ще зовсім мало часу, але вже має своїх поціновувачів. А родина Пасічнюк не збирається зупинятися, у планах – розвиватися та удосконалювати смаки. Вони радять всім, хто хоче відкрити власну справу, але вагається, не боятись – використовувати  можливість та подаватися на грант.


Урядовий проєкт єРобота є однією зі складових політики “Зроблено в Україні” та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Подача заявки на всі напрямки програми єРобота здійснюється через портал Дія.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!