Відеомаркетинг. Ролик Nesсafe. Моменти, котрі важливі

0 181

Кажуть, що відеореклама – це дороге задоволення. І не всі компанії вбачають сенс у тому, щоб направляти частину маркетингового бюджету саме на відео. Мовляв, можна зняти на той самий смартфон і запустити у соцмережі: і дешевше, і швидше. Так, і такі відео теж можуть бути. Звісна річ, якщо розуміти для чого.

Будь який маркетинговий хід – має бути зрозумілим, та прозорим.  

Показник, котрий наглядно демонструє чи був такий крок доречним – це ріст продажів того, що рекламували у відео.

Найкраще працюють відео, котрі враховують наступні показники:

  • Історія, що захоплює (важливо щоб потенційний клієнт не «відвалився» на перших 3-4 секундах перегляду, щоб «зацепився» і додивився до кінця;
  • Емоція. Важливо щоб глядач – емоційно прив’язався до того що рекламується. І щоб коли у нього виникала певна емоція- у свідомості з’являвся образ того що він бачив у відео рекламі;
  • Призив до дії. Так, припустимо, що глядач додивився до кінця. Що він має зробити подальшим кроком – куди його слід направити?

На перший погляд, відео реклама Nesсafe – це якраз приклад того, що всі три елементи влучно витримані. Є і емоції, і призив до дії, і, звісно, історія.

Рекламують каву не прямо в лоб, а прив’язують торгову марку до певних подій у житті. А саме — до тих людей, котрі нам зустрічаються на нашому життєвому шляху. До певних життєвих цінностей.

 

Починається відео Nesсafe з цифри, котра відразу приковує увагу до екрану. 80 000 людей зустрічається на шляху кожної людини, що живе у цьому світі. А далі йде живий розклад – скільки саме людей з 80 тисяч, знають як саме звуть героя. Щоразу як у кадрі лунає запитання головного героя – кількість людей, що й справді його знають– залишається невелика. І суть цього півтори хвилинного ролику зводиться до того, що слід бути ближчими до тих людей котрі для нас мають значення.

Ніде у відео не було сказано про класний запах чи смак кави, чи інші певні признаки, що зазвичай рекламуються. Ні, у відео акцентується увага на емоціях та певних життєвих цінностях.

Характеристики ролику:

яку рису підкреслив відеоролик: турбота, уважність, чуйність;

чи був використаний сценарій: так;

чи є привід скористуватись продукцією: так;

чи є цільова аудиторія: так, чоловіки і жінки 30+;

що саме рекламують в ролику: товар, бренд;

порівняння з конкурентами: ні, не порівнюють, навпаки акцентують увагу, що кава Nesсafe саме для моментів, котрі важливі;

основна розповідь: про життєві цінності;

по відчуттям (затягнуте рекламне відео): ні, дивиться як фільм;

чи надуманий ролик: ні, за основу взята статистика;

–  Визиває довіру: так;

Чи виросли продажі кави саме бренду Nesсafe – без статистики сказати майже не можливо. Але, позицію бренда на ринку це відео таки закріпило.

Після того як я переглянула це рекламне відео Nesсafe я згадала певних людей з котрими давно не пила каву, тобто не бачилась.

По собі можу сказати – що відео таки працює. Не впевнена, що я буду пити саме каву Nesсafe. Але однозначно, при плануванні зустрічі «на каву» з близькими для мене людьми буду згадувати саме це відео. Бо життя як сцена – що вірно вказано у відео.

Катерина Дьяченко,

 спеціально для SEEDs.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!