Відомий кам’янецький садівник вирощує на 15 сотках тисячі унікальних рослин

0 1 234

Один із найвідоміших садівників України, колекціонер із світовим ім’ям В’ячеслав Францішко мешкає в селі Жовтневе неподалік Кам’янець-Подільського.

На перший погляд обійстя відомого вітчизняного садовода, члена клубу садівників “Черешня” нічим не відрізняється від решти подільських садиб. Та коли переступити межі невеличкого подвір’я, потрапляєш у невимовно казковий світ унікальної екзотичної флори.

На його невеличкій присадибній ділянці ростуть українські вишні, смородина, малина й тібетська годжі, японська айва, канадський часник, мексиканський банан, перуанський горох. Кожен сантиметр землі дає життя дивовижним рослинам з усього світу.

Це і 40 сортів ожини й ожино-малини (деякі сорти плодоносять по 50 кг ягід з куща!). японська малина “Сонце Токіо”, з ягід якої виготовляється одне з найдорожчих вин Японії, чорна малина з інституту Арканзасу “Чорний бурштин”…

“Нині я намагаюся брати щось ексклюзивне. У першочергових планах – купівля ексклюзивного сорту білої ожини. За нього просять тисячу доларів за один кущик. Та навіть за такі гроші поки що немає можливості доставити цей сорт в Україну”, – розповідає В’ячеслав Францішко.    

В’ячеслав Станіславович вирощує не лише унікальну колекцію плодово-ягідних рослин, унікальними в господаря є навіть квіти. Наприклад лікувальна рослина конопер, яка за своїми властивостями та запахом нагадує лаванду. А ще пан В’ячеслав вирощує орхідеї ексклюзивних сортів неземної краси.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією КлюЧ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!