Відомий український виробник кизилу випускатиме настоянки з цієї ягоди   

0 261

Найбільший в Європі виробник кизилу — українська компанія Famberry, готується вийти на ринок з настойкою з цієї ягоди. Про це йдеться в повідомленні компанії на сторінці в Facebook.

“16 вересня ми перейшли важливий бар’єр — отримали протокол випробування нашої кизиловий настоянки. Результати здивували не лише нас, а й самих фахівців з агентства акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC. Деякі показники на вміст токсичних елементів був нижче допустимої норми не в кілька відсотків, а в десятки разів”, — йдеться в повідомленні.

В повідомленні уточнюється, що компанія поки що виготовила експериментальну партію напою, яку презентує “друзям”.

“У планах налагодження серійного виробництва і отримання ліцензії. Сподіваємося, до цієї події залишилося зовсім мало часу”, — додали в компанії.

Раніше засновник компанії Сергій Ольшанський в інтерв’ю EastFruit заявляв, що планує випускати кизилові наливки і настоянки.

“Збір врожаю вже закінчено і ми можемо констатувати, що в цьому році він в 2 рази більше, ніж в минулому — зібрано близько 20 тонн кизилу. Це тому, що наш молодий сад вступає в період плодоношення. Сподіваємося, щорічно буде такий приріст”, — розповів Ольшанський.

У цілому він вважає вирощування кизилу перспективним, хоча й визнає, що культура споживання ягоди дуже низька.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!