Відтепер українські яйця продають не тільки в шкарлупах  

0 552

Нещодавно на полицях українських магазинів з’явилася новинка — рідкі яєчні продукти в невеликих картонних упаковках. В основі продукту — свіже куряче яйце власних птахофабрик “ЯСЕНСВІТ”, повідомили SEEDS в прес-службі компанії.

Нова лінійка включає 3 продукти: яйце куряче, білок і омлетну суміш. Одна компактна упаковка розрахована на одну або кілька страв.

“Коли кілька років тому, ми запропонували ринку рідкий яєчний продукт, багато галузевих експертів прогнозували, що попиту у кінцевого споживача на нього не буде, адже розбити і перемішати яйце не складно.

Але ось уже 3 роки ми розвиваємо цей напрямок і бачимо, що люди не тільки звикли, але і доволі активно шукають і вимагають рідкі яєчні продукти у своїх супермаркетів. Це — зручно, швидко, смачно, а для спортсменів білок виступає ключовим джерелом протеїну”, — каже Юлія Фльорова, заступник генерального директора.

Продуктове лідерство та інновації — важлива складова відомого українського бренду. Багато років тому “ЯСЕНСВІТ” першим запропонував ринку брендоване яйце в індивідуальній упаковці, першим серед великих компаній ввів вільний вигул і вольєрне утримання птиці.

Тепер вони першими пропонують рідке яйце в картонній упаковці малої місткості для широкого кола покупців.

До того ж паки для  нової продукції виробляють з картону Pure Pak, що піддається вторинній переробці.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!