Вино з України здобуло вищу нагороду на престижному міжнародному конкурсі

1 1 658

Вино з Одеського Чорного винограду під новим українським брендом Big Wines Big Art одержало перше золото на одному з найавторитетніших винних конкурсів світу – Mundus Vini, який пройшов у Німеччині, пише SEEDS.

Це доволі вражаючий старт для такого символічного і важливого проекту, написала на своїй сторінці у Фейсбук винна брогерка Наталія Бурлаченко.

Для етикетки вина виробники використали картину видатного українського художника Івана Марчука «Пробудження». На думку блогерки, творіння митця насправді має чудодійну силу, як і українське вино.

«Ще тільки 23 лютого 2023 року була презентація нашого українського вина BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition, як ми маємо іншу приголомшливу новину: наше вино – перше українське вино від Vinos de La Luz  BIG WINES BIG ART Ivan Marchuk limited edition – отримало золото на престижному міжнародному конкурсі Mundus Vini», – поділилася вона.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

Також Наталія Бурлаченко зазначила, що вино зроблене з українського автохтонного сорту винограду Одеський чорний або Аліберне, вирощеного на Одещині.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Павло пише

    На етикетці українського вина немає жодного слова на українській мові.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!