Вирощування моркви-штопора для бізнесу однієї людини

0 312

Морква-штопор з’явилася рік тому і вважається новинкою від вітчизняних селекціонерів. Багатьох бентежить форма плоду, але для виробника він є справжнім подарунком. Про особливості новинки розповідає biznesidei.biz.ua

Вітчизняні селекціонери запропонували сорт моркви, де коренеплід має форму штопора або спіралі. Як доведено на практиці, таку моркву можна отримати з будь-якого виду, але найкраще підходить сорт Астра-2005. Причому форма плоду не впливає на його смакові якості, а урожай фермери збирають неймовірно високий.

Головною перевагою є саме форма: коренеплід можна вручну викручувати з землі і зберегти неушкодженим, і при цьому під час збирання врожаю немає потреби в обладнанні. Крім того, за рахунок обертального руху відбувається очищення плоду, і у результаті термін зберігання такої моркви значно збільшується.

Можливість отримати новий вид з’явилася завдяки винаходу спеціального насіннєвого пенала: саме завдяки йому задається необхідна форма ще на самому початку формування коренеплоду. До того ж сам пенал виготовлено з безпечного матеріалу, і цей своєрідний городній ґаджет після виконання своєї місії повністю розкладається в землі, насичуючи моркву корисними речовинами та захищаючи  її від гризунів і шкідників. Такі пенали підходять для посадки моркви і вручну, і за допомогою техніки.

Заснувати подібний бізнес може всього одна людина, а вкладені кошти, як запевняють практики, повернуться після першого ж сезону.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!