Вирощувати імбир в Україні вигідно, стверджують експерти

0 1 079

Вирощування імбиру може принести додатково понад $10 прибутку при ціні 70-100 грн/кг., а його урожайність досягає 30 тонн із гектара. Про перспективність вирощування даної культури розповідає agroreview.com

Як розповів експерт Володимир Білко, для вирощування імбиру найбільш придатні ґрунти Одеської області, півдня Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей − культура любить багато світла і тепла. До того ж, імбир не боїться шкідників і хвороб, добре росте навіть на ділянках, які постійно заливає, на піщаних ґрунтах, і там, де нічого не хоче рости.

Варто зважати на певні особливості цієї культури. Зокрема, вона має досить тривалий період вегетації − понад 120 днів. Щоб вирощувати імбир, наприклад, у Вінниці, необхідно в теплиці ділити клубні, де є пагін, і садити в землю вже в лютому − на початку березня, щоб до 20-х чисел травня можна було вигнати стрілку 20 см і висадити її в ґрунт.

Фермери поки не поспішають братися за вирощування даної культури, можливо, через те, що пошук його оптимального варіанту може зайняти 2-3 сезони.

Поки на полицях магазинів можна знайти імпортний імбирний корінь. Тож українські фермери цілком можуть скористатися такою ситуацією, і зайняти фактично вільну нішу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!