З’явилася рекордно врожайна новинка томатів

0 270

Томати Томаччо уже стали для багатьох овочівників приємною селекційною новинкою. Сорт відзначається надзвичайно високою врожайністю. Про нього розповідає Дім і Сад.

Робота над створенням нового сорту тривала 12 років. За його основу ізраїльські селекціонери взяли дикий перуанський помідор, і метою досліджень було встановлення максимального збільшення врожайності томатів. Результатом стало отримання сорту, один кущ якого протягом сезону здатний дати від 5 до 8 кг помідорів. Для сорту черрі це є унікальним.

Рослина має ліаноподібне стебло і у висоту досягає трьох метрів. Зовні вона нагадує виноградний кущ з червоними плодами. До того ж схожість з виноградом не тільки зовнішня: плоди Томаччо мають солодкуватий смак. Тому переклад назви − «солодкі родзинкові ;помідори» − яскраво характеризує томати нового сорту. У висушеному вигляді такі томати йдуть як доповнення до пасти, салатів, як самостійна страва для перекусу і навіть як ласощі.

Сорт відзначається не лише високою врожайністю, а і ранніми термінами плодоношення і дозрівання. Крім того, його плоди мають тривалий термін зберігання. Під час зростання Томаччо не потребує особливого догляду.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!