Вирощуємо якісні овочі в теплиці. Досвід фермера з Донеччини

0 468

Олександр Кісненко з с. Петрівка Перша Донецької області не просто вирощує овочі у власних теплицях, а й мріє про те, щоб справжні, з неймовірним запахом та смаком, овочі, були на столах у кожній школі та дитячому садку, адже саме малечі більш за все потрібні ці вітаміни. Детальніше про досвід фермера дивіться і читайте на SEEDS.

 

Олександр – людина, яка робить водночас дві неймовірно важливі справи: дбає про душу, та про тіло місцевих (та не лише) жителів.

Олександр – місцевий пастор, який змушений через війну покинути своє рідне місто, та оселитися в невеликому селі – Петрівка Перша.

Не маючи ані досвіду, ані спеціальної підготовки, а лише бажання вирощувати якісні овочі, він почав із невеличкої теплиці в кілька квадратних метрів. Сьогодні має кілька теплиць, найбільша з яких – дві з половиною сотих гектара і, вже в наступному році, планує збудувати вдвічі більшу. На землі Олександр працює разом з дружиною та дітьми. Чоловік мріє про велике тепличне господарство, яке б давало людям роботу і забезпечувало весь регіон чистими якісними овочами, бо вважає що село – перспективне місце і, якщо мати час та натхнення, можна досягти всього, чого бажаєш.

 

Історія дня. Олександр Кісненко, с.Петрівка Перша: робота бути корисним людям

#ІсторіяДня #СхіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Ну хто з нас не хоче, щоб на столі завжди були домашні овочі та фрукти? Кожен! А ми раді познайомити вас з людиною, яка не просто вирощує ці овочі, а й мріє про те, щоб справжні, з неймовірним запахом та смаком, овочі, були на столах у кожній школі та дитячому садку, адже саме малечі більш за все потрібні ці вітаміни! Знайомтесь – Олександр Кісненко (Alexandr Kisnenko) – людина, яка робить водночас дві неймовірно важливі справи: дбає про душу, та про тіло місцевих (та не лише) жителів. Олександр – місцевий пастор, який змушений через війну покинути своє рідне місто, та оселитися в невеликому селі – Петрівка перша. Не маючи ані досвіду, ані спеціальної підготовки, а лише бажання вирощувати якісні овочі, він почав із невеличкої теплиці в кілька квадратних метрів. Сьогодні має кілька теплиць, найбільша з яких – дві з половиною сотих гектара і, вже в наступному році, планує збудувати вдвічі більшу. На землі Олександр працює разом з дружиною та дітьми. Чоловік мріє про велике тепличне господарство, яке б давало людям роботу і забезпечувало весь регіон чистими якісними овочами, бо вважає що село – перспективне місце і, якщо мати час та натхнення, можна досягти всього, чого бажаєш.Проект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaМандрівники східного маршруту – Євген Ярило та Yurii KochevenkoРедактор – Anna PolyanskayaРежисер-оператор маршруту – Olena SolodovnikovaМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TACВзуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Dienstag, 26. Februar 2019

 

SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!