Волинські аграрії підживлюють поля мелясною бардою

0 433

Мелясна барда – це залишок від переробки цукрових буряків. Сільгосппідприємства використовують це органічне добриво для підживлення ґрунтів, пише SEEDS.

Так, аграрії Волині розпочали підготовку до весняно-польових робіт активно удобрюючи поля мелясною бардою. Про це повідомляє прес-служба Гнідавського цукрового заводу.

Спеціалісти переконують, що 10 тонн мелясної барди можуть замінити чотири мішки селітри, а беручи до уваги сьогоднішні ціни на добрива – це дуже вигідна пропозиція, тим більше, що мелясна барда є органічним добривом.

«Ми продовжуємо реалізовувати мелясну барду для провідних сільгосппідприємств Волині. Сьогодні досить велика зацікавленість цим органічним добривом, тим більше, що ціни для оптовиків досить низькі.

Барда вже довела свою ефективність, а сільгосппідприємства купують необхідне обладнання для внесення цього добрива», – розповів заступник директора з питань сировини Олександр Нікішин.

Мелясна барда пройшла всі необхідні експертизи вітчизняних та закордонних лабораторій, оцінивши вміст мінеральних добрив провідні спеціалісти рекомендували використовувати цей продукт для підживлення сільгоспземель.

Проект із реалізації був успішно втілений Гнідавським цукровим заводом: укладені відповідні договори на безперебійне постачання сільськогосподарським підприємствам регіону. Сьогодні сільгосппідприємства Волині розпочали підготовку до весняно-польових робіт активно удобрюючи поля мелясною бардою.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!