Впродовж наступного десятиліття виробництво м’яса птиці в Україні має зрости у 2,5 рази

0 108

В останній робочий день минулого тижня компанія «ПроАгро Груп» спільно з Союзом птахівників й Міжрегіональною спілкою птахівників та кормовиробників провела UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT – головну подію року в галузі ефективного тваринництва і птахівництва, пише SEEDS.

В умовах війни і неможливості вільного вивозу зерна, провідним виробником й експортером якого є Україна, саме тваринницька галузь може стати головним споживачем збіжжя. Водночас збільшення виробництва яєць, молока, м’яса дасть стимул розвитку переробки й випуску продукції з вищою доданою вартістю, зокрема комбікормам, що своєю чергою забезпечить зростання національної економіки.

«З початку року спостерігаємо тенденцію на відновлення і зростання поголів’я тварин, зокрема у промисловому секторі. Влітку Мінагрополітики представило стратегію розвитку АПК на найближчі 10 років.

Тваринництву приділена значна увага і передбачено, що впродовж наступного десятиліття виробництво м’яса птиці зросте у 2,5 рази, свинини – вдвічі, молока – теж вдвічі.

Сподіватися на це нам дозволяє вихід наших тваринників на рівень ефективної собівартості виробництва, також ми бачимо тренд на зростання світового споживання і відкриття нових ринків для української тваринницької продукції», – наголосив під час початку саміту перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.На участь у цьогорічному тваринницькому саміті зареєструвалося понад 480 представників галузі, які з’їхалися практично з усіх областей України.

Читайте також: Підвищення температури ґрунту загрожує врожаям і сприяє нагріванню повітря

Загалом впродовж саміту обговорювався стан справ і проблематика у птахівництві, скотарстві, свинарстві та кормовиробництві. Окрема частина заходу була присвячена передовим технологіям у всіх секторах галузі, покликаних підвищити ефективність виробництва тваринницької продукції.

Під час саміту працювала виставка обладнання та технологічних рішень у галузі тваринництва Livestock Expo 2023, на якій свої експозиції представили близько 30 компаній. Також на саміті був підписаний Меморандум з представниками Єврокомісії щодо фінансування проектів агрокластерів й переробних підприємств.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!