Всесвітньовідомий лікер розробив нову екологічну тару з ячменю

0 26

Нещодавно Bailey’s представив нову паперову пляшку, виготовлену на 90% з паперу, з тонким пластиковим вкладишем і фольговою прокладкою, пише SEEDS.

Розроблена у співпраці з PA Consulting і PulPac, пляшка підлягає утилізації у звичайних паперових потоках, без необхідності відокремлювати інші матеріали.


Технологія Dry Molded Fiber, як запевняють її розробники, є першим промисловим методом, який перетворює поновлювані рослинні волокна на дійсно екологічну упаковку.


Вона використовує дерева або рослинні волокна, вирощені у стійкій системі,  як сировину, перетворюючи їх на повністю переробну і компостовану упаковку. Матеріалом для перероблення можуть виступати, наприклад, трави, ячмінь або целюлозні відходи.

Читайте також: Рада продовжила оформлення нерозподілених паїв до 2028 року

Технологія продукує на 80% нижчі порівняно з пластиком і вологим формуванням викиди CO2. Сухий процес також знижує використання води та енергії, що призводить до вищого показника сталості та нижчої вартості.

Президент з питань сталого розвитку Diageo Еван Ендрю вважає, що паперова упаковка потребує «прогресу, а не досконалості», пише Verpakkingsmanagement.


Diageo планує випустити паперові пляшки у великих масштабах у 2025 році, щоб задовольнити зростаючу потребу споживачів у стійких, екологічних продуктах.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!