Художниця з Житомира для створення картин замість фарб використовує вино

0 68

Вино можна не тільки пити, а й малювати ним. В цьому переконана житомирська художниця Катерина Лоза, яка створює картини в техніці гризайль – за допомогою вина, пише SEEDS

Художниця використовує переважно сухе або напівсолодке вино, переважно червоне. Особливістю роботи з вином, як фарбою, є те, що вино спочатку виварюється.

Читайте також: Попит на свинину в Україні перевищує пропозицію

Катерина говорить, що малює з дитинства. Однак у техніці гризайль художниця розпочала працювати п’ять років тому.

“Техніка сама по собі трохи важка. Це робота з відтінками, використовуючи лише один колір. Ми малюємо тут як в фотошопі — шарами. Спочатку розпочинаємо з найсвітлішого відтінку і поступово переходимо до найтемнішого. Важливо, щоб кожен шар висох, перш ніж робити наступний”, — розповіла Суспільному художниця Катерина Лоза.

З її слів, спочатку малюнок наносять олівцем, а потім використовують вино.

“Але спочатку вино виварюється до особливої консистенції, і лише тоді можна його використовувати для малювання. Вино має свій характер. Ми всі знаємо, як працює фарба, а вино веде себе по-різному в залежності від сорту. Тут можна використовувати як сухе, так і напівсолодке вино, і це дає такі ніжні та цікаві відтінки”, — пояснила художниця.Катерина також проводить майстер-класи з цієї техніки для всіх бажаючих у просторі для жінок “Вільна” у Житомирі.Запрошуємо фахівців аграрного бізнесу взяти участь у Відкритій Міжнародній конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ”

Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!