Ягідна галузь в Україні припинила розвиток – думка

0 1 257

Ягідна галузь в Україні перестала розвиватися вже давно. І причини не в повномасштабному вторгненні, – таку думку в коментарі для SEEDS висловив Андрій Марущак комерційний директор компанії «Ван Дайк Технікс‎»‎‎.

«Ягідна галузь в Україні не розвивається. Вона застигла і стоїть на місці. Якщо раніше, років п’ять тому, ми бачили якісь нові посадки, збільшення насаджень і так далі, то на сьогоднішній день цього немає.

Перша причина – відсутність людей, друга – відсутність навіть не грошей, а бажання інвестувати. В українців вичерпалися можливості, а зовнішні інвестори не хочуть до нас йти через війну», – говорить Андрій Марущак.

На його думку зовнішні інвестори під час війни не поспішають вкладатись в українські проєкти, а внутрішні – просто не хочуть робити ці, доволі значні інвестиції.

Читайе також: Картоплярство в Україні знову стає прибутковим і без професійних нідерландських сховищ заробляти буде важко

«Від початку в ягідництво потрібно вкласти великі гроші, щоб отримати прибуток. Навіть ті, хто вже має певні насадження і можливості для охолодження, навіть такі ягідники не планують якихось капітальних проєктів.

Тому що капітальний проект — це гроші. А люди не готові сьогодні до цього», – вважає Андрій Марущак.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!