Як зробити горобину бузинолисту нішевою культурою для України

0 292

Нову нішу для виробництва ягід можна створити, і можливості для цього знаходяться поряд. Ідеться про культивування горобини бузинолистої. У результаті можна кардинально вирішити проблему високих дерев горобини. Докладно про це розповідає AgroTimes.

Привабливість культивованої горобини бузинолистої полягає у низькорослості і компактності. Такі якості роблять її дерева придатними для створення інтенсивних насаджень високої щільності. Крім того,створюється можливість механізованого збирання врожаю.

Якщо десятирічні дерева горобини птахоловної або звичайної у висоту сягають 5 метрів, а згодом – і вище 10 м, то горобина бузинолиста виростає лише до 1,5 м. ЇЇ плоди повністю позбавлені гіркоти. Ягоди містять велику кількість аскорбінової кислоти, каротину та Р-активних речовин.

Найкраще горобина бузинолиста почувається на тихоокеанському узбережжі північної Євразії, але цілком придатна для вирощування в умовах України. Добір адаптованих до наших умов кращих форм дозволить налагодити промислове вирощування горобини бузинолистої на правах нової нішевої культури.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!