Євген Харлан став керівником ягідного напрямку УПОА

0 467

Команда Української плодоовочевої асоціації (УПОА) продовжує посилюватися висококласними фахівцями плодоовочевого бізнесу з метою зміцнення позицій галузі на міжнародних та внутрішньому ринках. Нещодавно керівником ягідного напрямку профільної асоціації професіоналів плодоовочевого бізнесу УПОА призначено директора з розвитку та стратегії компанії «Нікдарія» Євгена Харлана.

«Євген Харлан – професійний гравець ягідного ринку, який за п’ять років створив високотехнологічну агрокомпанію «Нікдарія». Сьогодні ця компанія є одним з лідерів-виробників лохини України, а також успішно експортує свою продукцію на зовнішні ринки.

Ми упевнені, що Євген у ролі керівника ягідного напрямку УПОА допоможе трансформувати галузь ягідництва на краще, а також створить умови для розвитку ягідних фермерських господарств по всій Україні»,- зазначає директорка з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Президент УПОА Тарас Баштанник зазначає, що компанія «Нікдарія» – одне з найінноваційніших ягідних господарств України. В умовах вдосконалення та оновлення технологій українських ягідників, знання Євгена Харлана стануть в нагоді не тільки членам Асоціації, а й всім українським виробникам ягоди.

«На полях компанії «Нікдарія» в Житомирській області впроваджено нові автоматичні системи поливу, вимірювання вологості ґрунту, сучасна метеостанція тощо. Керувати всім цим можна за допомогою звичайного смартфону. Саме за такими господарствами – конкурентоспроможність української продукції та майбутнє українського ягідного бізнесу»,- зазначає Катерина Звєрєва.

«Для мене є почесним приєднатись до команди професіоналів УПОА та долучитись до процесів консолідації ягідного сектору України на базі кооперації у рамках асоціації. Вважаю, що тільки спільні зусилля взаємодопомоги українських виробників дозволять виправдати світові прогнози щодо розвитку ягідництва в Україні та його експортного потенціалу»,- повідомив Євген Харлан.

Українські ягідники, члени та керівництво Асоціації вітають Євгена Харлана з приєднанням до своїх лав, сподіваючись на подальшу плідну роботу з розвитку українського плодоовочевого сектору, реалізацію нових перспективних проєктів та бізнес-ідей!

 

SEEDS.org.ua за інформацією Fruit-Ukraine.org

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!