З вовни українських овець виготовлятимуть спецодяг для пілотів Формули-1

0 478

З вовни, отриманої на українській фермі “Меринос-Захід” вироблятимуть спеціальний одяг для спортсменів “Формули-1”. Про це повідомив власник ферми “Меринос-Захід” Дмитро Огньов.

За його словами, 4 промислових ферми підприємства збудовані за європейськими стандартами з використанням найкращих практик і досвіду. Вже рік тут виготовляють пледи та ковдри, а цього року почнуть робити ще й дитячий одяг.

“Зараз ми маємо 3,5 тис. овець, які утримуються на чотирьох фермах. Здебільшого ми займаємося племінною роботою, а не орієнтуємося на постачання м’яса. Також ми відкрили для себе ще один напрям — агротуризм, збудувавши в Дрогобичі нову ферму, куди можна приїжджати відпочити та ближче познайомитись із вівчарством”, — розповідає Дмитро Огньов.

Ферми зроблені з дерева, мають довжину 21 м і висоту понад 10 м. Ще дві таких ферми збудовано для іншого підприємства в Тернопільській області, де компанія “Меринос-Захід” виступає вже в ролі консультанта.

“Ми маємо значну проблему з людським ресурсом, оскільки багато хто виїжджає на заробітки за кордон, тож вирішили максимально роботизувати ферму. Для цього збираємося закупити дрони для пасовищ, які пастимуть овець. Також із австрійською компанією зараз працюємо над розробкою робота для годівлі тварин”, — зазначає Дмитро Огньов.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!