Запрошуємо на вебінар!  Результати дослідження думок українських аграріїв щодо екопрактик в агробізнесі та євроінтеграції

0 71

Які сталі екологічні практики застосовують українські фермери і навіщо? Які перешкоди мають на шляху до сталого сільського господарства і чи готові інвестувати у свій агробізнес попри військову реальність? 

Як  українські фермери оцінюють вплив сільського господарства на навколишнє середовище і навпаки? Що вважають основним на шляху до ЄС?


Ці та інші питання обговоримо під час вебінару 21 грудня о 14:00.

Зареєструватися можна ТУТ


Під час вступу України до Європейського Союзу важливо впроваджувати сучасні екологічні політики та практики, особливо в аграрному виробництві. Кращі екологічні практики необхідні не лише для сталої відбудови та розвитку після війни, але й для сільських громад.

Центр Екологічних ініціатив “Екодія” спільно з агромедіа агенцією Sapienza опитала представників малих та середніх сільгосппідприємств з різних куточків України щодо їхнього ставлення до екологізації та євроінтеграції в їхньому агровиробництві.Приєднуйтеся до нас 21 грудня о 14:00 на вебінар щодо думок українських аграріїв про їх потреби та перешкоди для впровадження екопрактик та євроінтеграції. 

Відзначте собі у календарі 21 грудня о 14:00, де ми розкриємо загальні думки українських аграріїв з цих важливих питань.


Для участі, будь ласка, заповніть форму: https://forms.office.com/e/SbKDvUnhVw 

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на Zoom напередодні заходу.


🔍 Що очікується протягом 1,5 годин сесії:

Під час заходу учасники дослідницької групи та фермери будуть обговорювати:

  • Оцінка впливу на довкілля: Як українські аграрії сприймають свій вплив на стан довкілля та вплив умов довкілля на їхнє агровиробництво.
  • Уявлення про екологічні практики: Уявлення фермерів щодо екологічних практик для сільського господарства та їх пріоритети.
  • Вплив війни та потреби фермерів в сталій відбудові: Вплив війни на сільське господарство та потреби фермерів для сталої відбудови.
  • Ставлення до євроінтеграції з боку українських фермерів: Як українські фермери сприймають наближення до Європейського Союзу.

Спікери:

  • Анна Даниляк, Центр екологічних ініціатив “Екодія”
  • Катерина Звєрєва, засновниця агро-медіа агенції Sapienza, міжнародний консультант ФАО ООН
  • Олександр Журавель, фермер

Модератор: Роман Корінець, директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, к.е.н.


Приєднуйтеся до заходу та діліться своїми думками щодо важливості екопрактик для відновлення та розвитку сільського господарства!

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!