Затоплені хати, городи і дороги: негода не вщухає на Заході України

0 291

Стихія вирує на Заході України, дощ припиняється лише ненадовго, а потім продовжується із новою силою. У більшості районів Прикарпаття є підтоплення будинків та городів.

Прогноз погоди не тішить. Рятувальники готуються до гіршого: вода в річках може піднятися до рівня 2008 року. Тоді область пережила повінь, яка вважається наймасштабнішою за понад пів століття, було затоплено сотні будинків, знищено мости і дороги. Місцева влада готова у випадку загострення ситуації евакуювати людей.

Дністер, який досі занепокоєння не викликав, найімовірніше, теж почне розливатися, очікується підйом води майже на 3 метри, що посилить повінь. Вже є троє загиблих – у селі Дземброня літня жінка впала в бурхливий потічок і потонула, а в Яблуниці в річку злетів автомобіль, водій та пасажирка загинули.

В епіцентрі стихії опинився і район Яремчі. Проїзду з Івано-Франківська на Буковель зараз немає, бо у Микуличині з гори зійшов вал води з камінням просто на дорогу. Там же є місток, чи він замулений, чи зруйнований, поки невідомо, але їхати ним неможливо, каже сільський голова. Та й до містка не дістатися.

Дорожники і рятувальники намагаються розчистити дорогу. Але як швидко їм це вдасться зробити, невідомо – вода ще прибуває.

Плавають Білі Ослави, вода тече просто вулицями, зруйнувала шматок дороги, заливає городи та людські обійстя – майже півтори сотні хат і дворів. Селяни рятують худобу і домашніх тварин. За водою пішов трактор з причепом. Це так через зливи розлилася місцева річка. Старожили запевняють, що такої повені не пам’ятають.

У Ланчині також масштабні підтоплення – у воді сотня господарств і житлових будинків. Рятувальники евакуювали у безпечне місце 37 людей.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ТСН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!