Завод з виробництва лецитину будуватимуть у Вінниці

0 206

У Вінницькому індустріальному парку цьогоріч відкриють підприємство з виробництва лецитину. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

“У 2020 році маємо реалізувати кілька важливих інвестиційних проєктів, які дадуть поштовх економіці міста (…) У межах Вінницького індустріального парку очікуємо появу ще одного заводу – його має звести вітчизняна компанія ТОВ “Укро-експертпостач”, спеціалізуватиметься підприємство на випуску лецитину”, – повідомив Моргунов.

За його словами, для залучення ефективних інвесторів міська влада продовжить розвивати інженерно-транспортну інфраструктуру Вінницького індустріального парку.

Як повідомили Укрінформу у департаменті в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради, будівництво першої черги заводу ТОВ “Укро-експертпостач” з виробництва лецитину на території Вінницького індустріального парку планується завершити 2020 року, другу чергу введуть в експлуатацію 2022 року.

Загальна сума інвестицій у будівництво заводу становитиме понад 100 млн грн, зокрема, у першу чергу виробництва – 80 млн грн.

Запуск першої черги заводу забезпечить роботою 65 осіб.


Лецитин – це одна з основних речовин, необхідних для нормальної роботи людського організму. Він являє собою органічне (рослинного або тваринного походження), жироподібна сполука, яка, в свою чергу, є найбагатшим джерелом цілого комплексу фосфоліпідів.  

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!